Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Już ponad 10 000 listów trafiło do unijnych przywódców

Już ponad 10 000 listów trafiło do unijnych przywódców

Coraz szybciej zmienia się licznik wysłanych listów w proteście "Stop obcej interwencji w wewnętrzne sprawy Polski". Już ponad 10 000 internautów wysłało swój list do przywódców kluczowych instytucji politycznych Unii Europejskiej: Szefa Komisji Europejskiej, Przewodniczącego Rady Unii Europejskiej i Przewodniczącego Europarlamentu. Petycję można wysłać w językach polskim i angielskim.

 

Nasza akcja związana jest z publicznymi wypowiedziami Martina Schulza, który coraz częściej podważa legitymację nowych polskich władz do przeprowadzenia reform ustrojowych, w tym zmiany zasad funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego. To własnie z inicjatywy niemieckiego polityka w połowie stycznia 2016 roku Parlament Europejski debatować będzie nad rzekomym zagrożeniem dla demokracji, które po ostatnich wyborach miałoby unosić się nad Polską.

 

Zachęcamy do dołączenia do naszego protestu i wysłania listu do Martina Schulza, a także do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera oraz do szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, z żądaniem zaprzestania ingerowania w wewnętrzne sprawy Polski i bezpodstawnego kwestionowania procesu demokratycznego w naszym kraju!


Wystarczy kliknąć w ten link, by przejść do strony protestu.Protestuj.pl

Data publikacji: 2015-12-30 09:00
Data aktualizacji: 2015-12-30 10:01:00
 
OBECNIE DZIAŁAMY
 

 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów