Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Nowa fala nienawiści wobec katolików! Następcy Palikota z KO, Razem i SLD chcą usunięcia Krzyża z Sejmu. Nie pozwoliliśmy na to w 2011 roku. Nie pozwolimy także teraz! Stań w obronie wiary katolickiej i historycznej prawdy o korzeniach polskości. Podpisz protest, który wyślemy do przewodniczących klubów Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej.


Lewicowa propaganda swoimi działaniami zawłaszczyła sobie już niemal całą przestrzeń publiczną. Niewygodne filmy na Youtube są niemal natychmiast usuwane a prawicowym działaczom coraz trudniej organizować jakiekolwiek spotkania, które nie byłby z niewyjaśnionych przyczyn odwoływane bądź zwyczajnie blokowane. Dziś za nielewicowe poglądy można stracić pracę.


Człowiek, który skompromitował się swoimi medialnymi wypowiedziami oraz skandalicznymi decyzjami, nie może dłużej pozostawać na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich. Apelujemy do posłanek i posłów na Sejm o natychmiastowe odwołanie Adama Bodnara z pełnionej funkcji.


Redaktorzy katolickiego portalu Deon.pl po raz kolejny postanowili zaszokować. Tym razem jednak posunęli się do obrzydliwej prowokacji. Jako katolicy musimy powiedzieć dosyć hańbieniu czci Maryi! Dołącz do protestu przeciwko artykułowi "Maryja to kobieta. Jaka była naprawdę?".


Antychrześcijańska i antypolska agitka filmowa "Krytyki Politycznej" jawnie obraża Jezusa Chrystusa i kpi z wszystkich chrześcijan. Naszemu Zbawicielowi przypisano słowa, które nie mają niczego wspólnego z Jego nauczaniem, a co gorsza - zasugerowano Jego homoseksualizm! Dołącz do naszej akcji i wyślij petycję do Prokuratury Generalnej - domagamy się postawienia przed sądem tych, którzy obrzydliwie bluźnią wobec Chrystusa i naśmiewają się z Aktu Jego Intronizacji.


Domagamy się natychmiastowego zdjęcia z repertuaru Teatru Powszechnego w Warszawie skrajnie bluźnierczej "Klątwy". Żądamy wstrzymania finansowania z naszych podatków teatru, który pluje każdemu Polakowi w twarz, który wystawia pseudo-sztukę wulgarnie obrażającą św. Jana Pawła II oraz kpiącą z niemal wszystkich wartości chrześcijańskich. 


Do wszystkich Pań: nie pozwólmy, by małe, krzykliwe lobby proaborcyjne mówiło w naszym imieniu! Pokażmy, że Polki masowo NIE biorą udziału w tzw. Strajku Kobiet/Czarnym Proteście. Poprzez petycję do "Gazety Wyborczej" i "TVN24" wyraźmy stanowczy sprzeciw wobec rozpowszechniania medialnego kłamstwa o popieraniu tej akcji przez WSZYSTKIE polskie kobiety.


Dołącz do apelu kierowanego do dziennikarzy trzech redakcji – „Tygodnika Powszechnego”, „Więzi” i „Znaku”, które włączyły się w organizowaną przez skrajnie lewicowe środowiska LGBT akcję „Przekażmy sobie znak pokoju”. Apelujemy, by wycofali się z kampanii, która deprawuje i manipuluje katolicką opinią publiczną, niosąc fałszywy przekaz o tym, że praktykowanie homoseksualizmu jest zgodne z wiarą katolicką.


1 
2 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów