Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Kolejne najważniejsze święta, których nie będziemy mogli spędzić w kościołach? Jeśli wraz z Spinamba w Polsce nie zareagujemy jak najszybciej, ten scenariusz może ziścić się na naszych oczach.


Dziś bluźnierstwa i pobicia - jutro podpalenia?! W związku z profanacją figury Jezusa Chrystusa w Warszawie, a także pomników będących symbolami narodowymi, domagamy się od Prokuratora Generalnego natychmiastowego postawienia przed sądem sprawców tych przestępstw. Brak reakcji wymiaru sprawiedliwości na te haniebne czyny utwierdzi aktywistów LGBT w bezkarności i zachęci do kolejnych posunięć, w tym także do fizycznych ataków na chrześcijan.


Czy pokazywanie prawdy o działalności szkodliwych lewicowych ideologii, z ruchem LGBT na czele, już zawsze będzie kończyć się cenzurą ze strony wielkich monopolistycznych koncernów, takich jak Google, YouTube czy Facebook? „Postępowi” rewolucjoniści chcą, aby tak się stało. Ale nie ma na to naszej zgody!Eurokraci znów atakują! Regionom, które przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodziny, komisarz UE Vera Jourova, grozi wstrzymaniem dotacji unijnych w województwach, które rzekomo są „strefami wolnymi od LGBT”. Nie godzimy się, aby organy UE wywierały bezprawną presję, opartą na kłamstwie! Dołącz do petycji, w której domagamy się zaprzestania dyskryminacji polskich rodzin.


Koronawirus ustępuje, ale rząd nie. Radykalny limit liczby wiernych w kościołach i obowiązkowe maseczki, nawet w trakcie Mszy św., to obecnie już tylko preteksty do ograniczania wolności religijnej. Jeśli rząd znosi kolejne ograniczenia i odmraża gospodarkę, a nie robi NIC w sprawie swobód religijnych – to znak, że czas upomnieć się o podstawowe prawa nas – wiernych. Dołącz do petycji kierowanej do premiera Mateusza Morawieckiego, w której domagamy się zniesienia restrykcji wobec wszystkich pragnących swobodnie uczestniczyć w nabożeństwach.


Za głoszenie nauki Kościoła został ostro zaatakowany (sic!). Przez kogo? Przez ludzi uważających się za katolików, w tym przez kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołownię. Nie czekaj – stań z nami w obronie abpa Andrzeja Dzięgi i wyślij protest, w którym domagamy się natychmiastowych przeprosin, a także zaprzestania szykanowania arcybiskupa i wprowadzania Polaków w błąd.


Nowa fala nienawiści wobec katolików! Następcy Palikota z KO, Razem i SLD chcą usunięcia Krzyża z Sejmu. Nie pozwoliliśmy na to w 2011 roku. Nie pozwolimy także teraz! Stań w obronie wiary katolickiej i historycznej prawdy o korzeniach polskości. Podpisz protest, który wyślemy do przewodniczących klubów Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej.


Lewicowa propaganda swoimi działaniami zawłaszczyła sobie już niemal całą przestrzeń publiczną. Niewygodne filmy na Youtube są niemal natychmiast usuwane a prawicowym działaczom coraz trudniej organizować jakiekolwiek spotkania, które nie byłby z niewyjaśnionych przyczyn odwoływane bądź zwyczajnie blokowane. Dziś za nielewicowe poglądy można stracić pracę.


1 
2 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów