Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Człowiek, który skompromitował się swoimi medialnymi wypowiedziami oraz skandalicznymi decyzjami, nie może dłużej pozostawać na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich. Apelujemy do posłanek i posłów na Sejm o natychmiastowe odwołanie Adama Bodnara z pełnionej funkcji.


W Toruniu ma dojść do niebywałego wydarzenia. Z publicznych pieniędzy organizowana jest bowiem wystawa antykulturowych i skandalicznych prac Mariny Abramović, performerki, która pod pozorem sztuki promuje treści o znamionach satanizmu, okultyzmu i kanibalizmu. Nie możemy pozwolić, by do tego doszło, nie w naszym kraju i nie za nasze pieniądze!Redaktorzy katolickiego portalu Deon.pl po raz kolejny postanowili zaszokować. Tym razem jednak posunęli się do obrzydliwej prowokacji. Jako katolicy musimy powiedzieć dosyć hańbieniu czci Maryi! Dołącz do protestu przeciwko artykułowi "Maryja to kobieta. Jaka była naprawdę?".


Antychrześcijańska i antypolska agitka filmowa "Krytyki Politycznej" jawnie obraża Jezusa Chrystusa i kpi z wszystkich chrześcijan. Naszemu Zbawicielowi przypisano słowa, które nie mają niczego wspólnego z Jego nauczaniem, a co gorsza - zasugerowano Jego homoseksualizm! Dołącz do naszej akcji i wyślij petycję do Prokuratury Generalnej - domagamy się postawienia przed sądem tych, którzy obrzydliwie bluźnią wobec Chrystusa i naśmiewają się z Aktu Jego Intronizacji.


Domagamy się natychmiastowego zdjęcia z repertuaru Teatru Powszechnego w Warszawie skrajnie bluźnierczej "Klątwy". Żądamy wstrzymania finansowania z naszych podatków teatru, który pluje każdemu Polakowi w twarz, który wystawia pseudo-sztukę wulgarnie obrażającą św. Jana Pawła II oraz kpiącą z niemal wszystkich wartości chrześcijańskich. 


Zmiany czasu z zimowego na letni i odwrotnie są w dzisiejszych czasach absolutnie pozbawione sensu i korzyści społeczno-ekonomicznych. Wręcz przeciwnie - niosą one ze sobą spore, negatywne konsekwencje. Dlatego apelujemy o zaprzestanie zmiany czasu i pozostawienie na cały rok czasu letniego.


Do wszystkich Pań: nie pozwólmy, by małe, krzykliwe lobby proaborcyjne mówiło w naszym imieniu! Pokażmy, że Polki masowo NIE biorą udziału w tzw. Strajku Kobiet/Czarnym Proteście. Poprzez petycję do "Gazety Wyborczej" i "TVN24" wyraźmy stanowczy sprzeciw wobec rozpowszechniania medialnego kłamstwa o popieraniu tej akcji przez WSZYSTKIE polskie kobiety.


Dołącz do apelu kierowanego do dziennikarzy trzech redakcji – „Tygodnika Powszechnego”, „Więzi” i „Znaku”, które włączyły się w organizowaną przez skrajnie lewicowe środowiska LGBT akcję „Przekażmy sobie znak pokoju”. Apelujemy, by wycofali się z kampanii, która deprawuje i manipuluje katolicką opinią publiczną, niosąc fałszywy przekaz o tym, że praktykowanie homoseksualizmu jest zgodne z wiarą katolicką.


1 
2 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów