Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Koronawirus ustępuje, ale rząd nie. Radykalny limit liczby wiernych w kościołach i obowiązkowe maseczki, nawet w trakcie Mszy św., to obecnie już tylko preteksty do ograniczania wolności religijnej. Jeśli rząd znosi kolejne ograniczenia i odmraża gospodarkę, a nie robi NIC w sprawie swobód religijnych – to znak, że czas upomnieć się o podstawowe prawa nas – wiernych. Dołącz do petycji kierowanej do premiera Mateusza Morawieckiego, w której domagamy się zniesienia restrykcji wobec wszystkich pragnących swobodnie uczestniczyć w nabożeństwach.


Za głoszenie nauki Kościoła został ostro zaatakowany (sic!). Przez kogo? Przez ludzi uważających się za katolików, w tym przez kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołownię. Nie czekaj – stań z nami w obronie abpa Andrzeja Dzięgi i wyślij protest, w którym domagamy się natychmiastowych przeprosin, a także zaprzestania szykanowania arcybiskupa i wprowadzania Polaków w błąd.


Nowa fala nienawiści wobec katolików! Następcy Palikota z KO, Razem i SLD chcą usunięcia Krzyża z Sejmu. Nie pozwoliliśmy na to w 2011 roku. Nie pozwolimy także teraz! Stań w obronie wiary katolickiej i historycznej prawdy o korzeniach polskości. Podpisz protest, który wyślemy do przewodniczących klubów Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej.


Lewicowa propaganda swoimi działaniami zawłaszczyła sobie już niemal całą przestrzeń publiczną. Niewygodne filmy na Youtube są niemal natychmiast usuwane a prawicowym działaczom coraz trudniej organizować jakiekolwiek spotkania, które nie byłby z niewyjaśnionych przyczyn odwoływane bądź zwyczajnie blokowane. Dziś za nielewicowe poglądy można stracić pracę.


Człowiek, który skompromitował się swoimi medialnymi wypowiedziami oraz skandalicznymi decyzjami, nie może dłużej pozostawać na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich. Apelujemy do posłanek i posłów na Sejm o natychmiastowe odwołanie Adama Bodnara z pełnionej funkcji.


Redaktorzy katolickiego portalu Deon.pl po raz kolejny postanowili zaszokować. Tym razem jednak posunęli się do obrzydliwej prowokacji. Jako katolicy musimy powiedzieć dosyć hańbieniu czci Maryi! Dołącz do protestu przeciwko artykułowi "Maryja to kobieta. Jaka była naprawdę?".


Antychrześcijańska i antypolska agitka filmowa "Krytyki Politycznej" jawnie obraża Jezusa Chrystusa i kpi z wszystkich chrześcijan. Naszemu Zbawicielowi przypisano słowa, które nie mają niczego wspólnego z Jego nauczaniem, a co gorsza - zasugerowano Jego homoseksualizm! Dołącz do naszej akcji i wyślij petycję do Prokuratury Generalnej - domagamy się postawienia przed sądem tych, którzy obrzydliwie bluźnią wobec Chrystusa i naśmiewają się z Aktu Jego Intronizacji.


Domagamy się natychmiastowego zdjęcia z repertuaru Teatru Powszechnego w Warszawie skrajnie bluźnierczej "Klątwy". Żądamy wstrzymania finansowania z naszych podatków teatru, który pluje każdemu Polakowi w twarz, który wystawia pseudo-sztukę wulgarnie obrażającą św. Jana Pawła II oraz kpiącą z niemal wszystkich wartości chrześcijańskich. 


1 
2 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów