Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Dołącz do apelu kierowanego do dziennikarzy trzech redakcji – „Tygodnika Powszechnego”, „Więzi” i „Znaku”, które włączyły się w organizowaną przez skrajnie lewicowe środowiska LGBT akcję „Przekażmy sobie znak pokoju”. Apelujemy, by wycofali się z kampanii, która deprawuje i manipuluje katolicką opinią publiczną, niosąc fałszywy przekaz o tym, że praktykowanie homoseksualizmu jest zgodne z wiarą katolicką.


W 2014 roku zdominowany przez PO i PSL parlament przyjął ustawę umożliwiającą służbom specjalnym obcych państw na działania operacyjne na terytorium Polski. Ten skandaliczny akt, dający możliwości likwidacji suwerenności państwa polskiego, obowiązuje dalej, pomimo deklaracji czołowych polityków "Prawa i Sprawiedliwości", mówiących, iż cofną decyzję poprzedników. Apelujemy do posłów oraz do premier Beaty Szydło o niezwłoczną realizację tej obietnicy.


Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zaszokował polską opinię publiczną skandaliczną wypowiedzią, w której sytuację wewnętrzną w naszym kraju po wyborach parlamentarnych określił mianem „zamachu stanu”. Już w styczniu z jego inicjatywy Parlament Europejski ma debatować w sprawie rzekomego zagrożenia dla demokracji w naszym państwie. Zaprotestuj przeciwko skandalicznemu ingerowaniu unijnych biurokratów w suwerenność Polski!


Ernesto Che Guevara był zbrodniarzem wojennym, mającym na swoim sumieniu wiele ludzkich istnień w tym kobiety i dzieci. Dołącz do akcji Stowarzyszenia KoLiber i wyślij apel do dyrekcji szkoły językowej El Abanico o usunięcie imienia komunistycznego zbrodniarza z nazwy auli wykładowej.


Wyrok śmierci na Asię Bibi – katoliczkę skazaną za bluźnierstwo przeciwko islamowi, został podtrzymany przez sąd apelacyjny w Lahore. Młoda kobieta, która stała się symbolem prześladowania chrześcijan w krajach arabskich, może zostać ułaskawiona tylko przez prezydenta Pakistanu. Pomóż uratować życie Asii Bibi i wyślij list do Mamnoona Hussaina, w którym domagamy się prawa łaski dla niewinnie skazanej kobiety.


Nie chcesz więcej tandety i wulgarności w Telewizji Polskiej? Zaprotestuj przeciwko finansowaniu z naszych pieniędzy inicjatyw takich, jak konkurs Eurowizji - symbol prymitywizmu oraz ideologicznego spaczenia współczesnych mediów.


1 
2 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów