Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zaszokował polską opinię publiczną skandaliczną wypowiedzią, w której sytuację wewnętrzną w naszym kraju po wyborach parlamentarnych określił mianem „zamachu stanu”. Już w styczniu z jego inicjatywy Parlament Europejski ma debatować w sprawie rzekomego zagrożenia dla demokracji w naszym państwie. Zaprotestuj przeciwko skandalicznemu ingerowaniu unijnych biurokratów w suwerenność Polski!


Ernesto Che Guevara był zbrodniarzem wojennym, mającym na swoim sumieniu wiele ludzkich istnień w tym kobiety i dzieci. Dołącz do akcji Stowarzyszenia KoLiber i wyślij apel do dyrekcji szkoły językowej El Abanico o usunięcie imienia komunistycznego zbrodniarza z nazwy auli wykładowej.


Wyrok śmierci na Asię Bibi – katoliczkę skazaną za bluźnierstwo przeciwko islamowi, został podtrzymany przez sąd apelacyjny w Lahore. Młoda kobieta, która stała się symbolem prześladowania chrześcijan w krajach arabskich, może zostać ułaskawiona tylko przez prezydenta Pakistanu. Pomóż uratować życie Asii Bibi i wyślij list do Mamnoona Hussaina, w którym domagamy się prawa łaski dla niewinnie skazanej kobiety.


Nie chcesz więcej tandety i wulgarności w Telewizji Polskiej? Zaprotestuj przeciwko finansowaniu z naszych pieniędzy inicjatyw takich, jak konkurs Eurowizji - symbol prymitywizmu oraz ideologicznego spaczenia współczesnych mediów.


1 
2 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów