Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Trwa medialna kampania wymierzona w Panią Barbarę Nowak, małopolską kurator oświaty, która – w reakcji na pro-homoseksualną decyzję prezydenta Warszawy – ostrzegła rodziców przed demoralizującymi treściami zawartymi w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Nie możemy stać bezczynnie! Wyraź swe poparcie dla Barbary Nowak, która chroni nasze dzieci przed lewicową dewiacją.


Już wkrótce Polski rząd zamierza podpisać katastrofalne w skutkach porozumienie, ułatwiające kolejny, masowy przypływ imigrantów z Azji i Afryki do Europy – w tym również do Polski. Musimy powstrzymać to szaleństwo zanim będzie za późno!Skandaliczna decyzja Rady Artystycznej Festiwalu Opole 2018! Do konkursu debiutów zakwalifikowano utwór „Siła kobiet” autorstwa wrocławskiego zespołu Girls on Fire. Piosenka stanowi… oficjalny hymn „czarnych marszów”, na których promuje się zabijanie nienarodzonych dzieci na życzenie i kpi z chrześcijaństwa!


Skandaliczna decyzja francuskiej Rady Stanu oznacza okaleczenie stojącego w mieście Ploermel pomnika św. Jana Pawła II poprzez zabranie z niego krzyża. Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy list protestacyjny (po polsku i po francusku) do Rady Stanu oraz Ambasadora Republiki Francuskiej w Polsce. Domagamy się pozostawienia pomnika w obecnym kształcie.


Mary Wagner może trafić do więzienia tylko za to, że rozmawia z kobietami w ciąży i namawia je do... nie zabijania własnych dzieci! Pomóż Mary Wagner – niezłomnej kanadyjskiej obrończyni życia, której grozi kara 1,5 roku więzienia – wyślij protest do sędziego, który ma wydać wyrok w jej sprawie. Mamy niewiele czasu!


Domagamy się natychmiastowego zdjęcia skrajnie bluźnierczej „Klątwy” z desek samorządowego Teatru Rozrywki w Chorzowie. Kontrolowany przez Urząd Marszałkowski teatr za nasze pieniądze chce wulgarnie obrazić św. Jana Pawła II oraz obelżywie wyśmiać wszystkie wartości chrześcijańskie. Nie godzimy się na to!


Ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz stał się celem brutalnego ataku ze strony „Gazety Wyborczej” po tym, jak w maju 2017 roku wygłosił prelekcję „Filozoficzna analiza ideologicznych podstaw animalizacji człowieka i humanizacji zwierząt i drzew”. W obronie naukowca wysłano ponad 19 tys. listów. Akcja została zakończona. Dziękujemy!


Potężna medialna nagonka na pracowników służby zdrowia i farmaceutów, którzy wykonują swój zawód nie tylko w zgodzie z aktualną wiedzą, ale też zgodnie ze swoim sumieniem i wiarą, prowadzi do manipulacji opinią publiczną, a nawet do prześladowań w pracy. Przykłady lekarzy, których bezpodstawnie zwolniono w atmosferze zastraszenia wymagają naszej stanowczej reakcji. Dlatego zwracamy się do premier Beaty Szydło o podjęcie niezwłocznych działań, w tym wykonanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, potwierdzającego wolność sumienia.


1 
2 
3 
4 
5 
... 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów