Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Oczekujemy, że w tym tygodniu, 14 stycznia 2021 r., łotewski parlament (Saeima) przeprowadzi historyczne głosowanie, aby zapisać koncepcję naturalnej rodziny – matki, ojca i dzieci – w konstytucji Łotwy. Nie możemy pozwolić, aby lewicowi aktywiści zablokowali tę inicjatywę! 


Pilna petycja! Tzw. tęczowy piątek to nielegalna i niezgodna z programami wychowawczymi inicjatywa lobby LGBT, które brutalnie próbuje wejść do polskich szkół. Bez zgody rodziców i uczniów, rozprowadza się treści jawnie zachęcające do aktywności seksualnej oraz afirmujące ideologię i styl życia LGBT. W naszej petycji domagamy się od ministra edukacji narodowej i wojewódzkich kuratorów pilnego pozyskania i ujawnienia informacji, w których szkołach 25 października zorganizuje się te praktyki. Mamy prawo to wiedzieć – dla dobra naszych dzieci!


W Toruniu ma dojść do niebywałego wydarzenia. Z publicznych pieniędzy organizowana jest bowiem wystawa antykulturowych i skandalicznych prac Mariny Abramović, performerki, która pod pozorem sztuki promuje treści o znamionach satanizmu, okultyzmu i kanibalizmu. Nie możemy pozwolić, by do tego doszło, nie w naszym kraju i nie za nasze pieniądze!Trwa medialna kampania wymierzona w Panią Barbarę Nowak, małopolską kurator oświaty, która – w reakcji na pro-homoseksualną decyzję prezydenta Warszawy – ostrzegła rodziców przed demoralizującymi treściami zawartymi w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Nie możemy stać bezczynnie! Wyraź swe poparcie dla Barbary Nowak, która chroni nasze dzieci przed lewicową dewiacją.


Już wkrótce Polski rząd zamierza podpisać katastrofalne w skutkach porozumienie, ułatwiające kolejny, masowy przypływ imigrantów z Azji i Afryki do Europy – w tym również do Polski. Musimy powstrzymać to szaleństwo zanim będzie za późno!Skandaliczna decyzja Rady Artystycznej Festiwalu Opole 2018! Do konkursu debiutów zakwalifikowano utwór „Siła kobiet” autorstwa wrocławskiego zespołu Girls on Fire. Piosenka stanowi… oficjalny hymn „czarnych marszów”, na których promuje się zabijanie nienarodzonych dzieci na życzenie i kpi z chrześcijaństwa!


Skandaliczna decyzja francuskiej Rady Stanu oznacza okaleczenie stojącego w mieście Ploermel pomnika św. Jana Pawła II poprzez zabranie z niego krzyża. Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy list protestacyjny (po polsku i po francusku) do Rady Stanu oraz Ambasadora Republiki Francuskiej w Polsce. Domagamy się pozostawienia pomnika w obecnym kształcie.


Mary Wagner może trafić do więzienia tylko za to, że rozmawia z kobietami w ciąży i namawia je do... nie zabijania własnych dzieci! Pomóż Mary Wagner – niezłomnej kanadyjskiej obrończyni życia, której grozi kara 1,5 roku więzienia – wyślij protest do sędziego, który ma wydać wyrok w jej sprawie. Mamy niewiele czasu!


1 
2 
3 
4 
5 
... 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów