Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Unijni biurokraci nadal dążą do rozbrojenia mieszkańców Europy. Komisja Europejska pracuje nad poprawką do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej do broni palnej ma zostać poddany jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Zatrzymajmy absurdalne ograniczenia! 


Żądamy od Pani Minister Elżbiety Rafalskiej natychmiastowego wycofania akcji "16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć", promującej homoseksualizm w polskich szkołach za pieniądze podatników! Ministerstwo bez pytania rodziców o zdanie podjęło współpracę ze skrajnie lewicowymi organizacjami, które prezentują treści szkodliwe dla dzieci i młodzieży.


Już we wrześniu ma ruszyć antypolska i obrazoburcza trasa koncertowa zespołu Behemoth. Pomimo presji kilkudziesięciu tysięcy oburzonych obywateli, właściciele sal koncertowych nie zrezygnowali ze współpracy z satanistycznym zespołem. Dołącz do naszej akcji - wyślij do władz centralnych i samorządowych apel o interwencję w obliczu publicznego łamania prawa i obrażania milionów katolików.


Nie możemy pozwolić, aby pod naciskami środowisk lewicowych zdymisjonowano ministra Stępkowskiego, który swoimi działaniami chroni najważniejsze dla Polaków wartości, takie jak małżeństwo, rodzina, obrona życia. Podpisz petycję i przyłącz się do akcji poparcia dla ministra Stępkowskiego. Roześlij apel do swoich znajomych. Razem obronimy ministra przed szkalowaniem i bezpodstawnymi oskarżeniami. 


Satanistyczny zespół Behemoth znowu obraża i prowokuje. Na jesień rusza w trasę koncertową po Polsce pod tytułem "Rzeczpospolita niewierna".  Zatrzymajmy ten bluźnierczy spektakl!


Dzięki zebraniu ponad 450 000 podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji, pojawiła się realna szansa trwałego zagwarantowania prawnej ochrony życia w Polsce. Teraz wszystko rozstrzygnie się w Sejmie. Dołącz do nas i wyślij apel do posłów, aby poparli projekt, który uchroni setki tysięcy nienarodzonych dzieci przed śmiercią. Życie ludzkie jest najważniejsze i powinno być chronione od urodzenia do naturalnej śmierci. 


Wyślij do Zbigniewa Ziobro apel o objęcie nadzorem przez Prokuratora Generalnego śledztwa w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie. Chcemy poznać prawdę o wydarzeniach nocy z 6 na 7 marca 2016 r. - o tym, czy pracownicy szpitala uśmiercili dziecko, które narodziło się żywe w wyniku aborcji przeprowadzonej w 24. tygodniu ciąży. 


Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp do broni palnej poddany zostanie jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Nawet te rodzaje broni, które do tej pory były stosunkowo dostępne, mają stać się dla przeciętnego obywatela praktycznie nieosiągalne – wobec czego staniemy się jeszcze bardziej bezbronni w obliczu potencjalnych zamachów terrorystycznych. Wyślij do ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka apel o odrzucenie tych niebezpiecznych przepisów!


1 
2 
3 
4 
5 
6 
... 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów