Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Domagamy się natychmiastowego zdjęcia skrajnie bluźnierczej „Klątwy” z desek samorządowego Teatru Rozrywki w Chorzowie. Kontrolowany przez Urząd Marszałkowski teatr za nasze pieniądze chce wulgarnie obrazić św. Jana Pawła II oraz obelżywie wyśmiać wszystkie wartości chrześcijańskie. Nie godzimy się na to!


Ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz stał się celem brutalnego ataku ze strony „Gazety Wyborczej” po tym, jak w maju 2017 roku wygłosił prelekcję „Filozoficzna analiza ideologicznych podstaw animalizacji człowieka i humanizacji zwierząt i drzew”. W obronie naukowca wysłano ponad 19 tys. listów. Akcja została zakończona. Dziękujemy!


Potężna medialna nagonka na pracowników służby zdrowia i farmaceutów, którzy wykonują swój zawód nie tylko w zgodzie z aktualną wiedzą, ale też zgodnie ze swoim sumieniem i wiarą, prowadzi do manipulacji opinią publiczną, a nawet do prześladowań w pracy. Przykłady lekarzy, których bezpodstawnie zwolniono w atmosferze zastraszenia wymagają naszej stanowczej reakcji. Dlatego zwracamy się do premier Beaty Szydło o podjęcie niezwłocznych działań, w tym wykonanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, potwierdzającego wolność sumienia.


Skrajnie lewicowe lobby komunistów i feministek domaga się od władz trzech polskich uczelni (UJ, UWr, KUL) zablokowania konferencji z wybitnym prawnikiem i działaczką prolife Rebeccą Kiessling, organizowanej przez Instytut Ordo Iuris. Nie chcą oni, by naukowe fakty i wynikająca z nich prawda o medycznych, społecznych i etycznych skutkach aborcji wybrzmiały na polskich uniwersytetach. Dołącz do nas i wyślij do władz uniwersytetów apel o nieuleganie naciskom zwolenników zabijania nienarodzonych i ograniczania wolności słowa.


Unijni biurokraci nadal dążą do rozbrojenia mieszkańców Europy. Komisja Europejska pracuje nad poprawką do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej do broni palnej ma zostać poddany jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Zatrzymajmy absurdalne ograniczenia! 


Żądamy od Pani Minister Elżbiety Rafalskiej natychmiastowego wycofania akcji "16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć", promującej homoseksualizm w polskich szkołach za pieniądze podatników! Ministerstwo bez pytania rodziców o zdanie podjęło współpracę ze skrajnie lewicowymi organizacjami, które prezentują treści szkodliwe dla dzieci i młodzieży.


Już we wrześniu ma ruszyć antypolska i obrazoburcza trasa koncertowa zespołu Behemoth. Pomimo presji kilkudziesięciu tysięcy oburzonych obywateli, właściciele sal koncertowych nie zrezygnowali ze współpracy z satanistycznym zespołem. Dołącz do naszej akcji - wyślij do władz centralnych i samorządowych apel o interwencję w obliczu publicznego łamania prawa i obrażania milionów katolików.


Nie możemy pozwolić, aby pod naciskami środowisk lewicowych zdymisjonowano ministra Stępkowskiego, który swoimi działaniami chroni najważniejsze dla Polaków wartości, takie jak małżeństwo, rodzina, obrona życia. Podpisz petycję i przyłącz się do akcji poparcia dla ministra Stępkowskiego. Roześlij apel do swoich znajomych. Razem obronimy ministra przed szkalowaniem i bezpodstawnymi oskarżeniami. 


1 
2 
3 
4 
5 
6 
... 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów