Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Wyślij list do premier Beaty Szydło z apelem o zmianę fatalnej decyzji Ewy Kopacz w sprawie udziału Polski w niemieckim planie rozlokowania imigrantów z krajów arabskich. Twój protest to zdecydowany głos za bezpieczeństwem dla naszego kraju, które - jak pokazały zamachy w Paryżu - może niebawem zostać podważone.


Urzędnicy ośrodka pomocy społecznej w Pruchniku odebrali jednej z rodzin ośmioro dzieci i rozdzielili je pomiędzy dwa domy dziecka i rodzinę zastępczą. Podpisz protest i pomóż dzieciom wrócić do swojego domu!


Skrajnie lewicowy projekt ustawy „o uzgadnianiu płci” został przyjęty przez posłów i senatorów. Według nowych przepisów każdy – jedynie na podstawie własnego widzimisię – będzie mógł zadecydować, czy w świetle prawa jest kobietą czy mężczyzną. Jedyną przeszkodą na drodze do wprowadzenia tych skandalicznych zapisów w życie jest teraz prezydent Andrzej Duda. Podpisz skierowany do prezydenta apel o odrzucenie tej ustawy!


Skrajnie ideologiczny projekt ustawy „o uzgadnianiu płci” to kolejna próba wprowadzenia do polskiego prawa elementów ideologii gender. Według proponowanych przez ustawodawcę przepisów, każdy – jedynie na podstawie własnego widzimisię – będzie mógł zadecydować, czy w świetle prawa jest kobietą czy mężczyzną. Sejm uchwalił tę skandaliczną ustawę - musimy zwrócić się do senatorów, aby zatrzymali to szaleństwo. 


Senacka Komisja Zdrowia przyjęła większością głosów wniosek o odrzucenie w całości rządowego projektu ustawy o in vitro. Wyślij petycję do senatorów Platformy Obywatelskiej i zaapeluj o poparcie wniosku Komisji.


Rządowy projekt ustawy o leczeniu niepłodności zawiera przepis wprowadzający do prawa polskiego adopcję dla homoseksualistów. Jest jeszcze szansa, by biedne dzieci, poczęte w nieludzkich warunkach, nie były oddawane pod władzę osób z zaburzeniami płciowymi. Wyślij petycję do posłów PO, którzy już kilkukrotnie zagłosowali przeciwko stanowisku swego klubu w sprawach dotyczących związków homoseksualnych.


Leszek Miller publicznie znieważył prof. Bogdana Chazana, nazywając go „religijnym psychopatą”. W 2014 r. do sądu trafił prywatny akt oskarżenia a do Sejmu wniosek o uchylenie politykowi immunitetu poselskiego. Do tej pory nie zebrała się jednak odpowiednia komisja aby go rozpatrzyć.


Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) znów promuje pornografię i profanuje chrześcijańskie symbole. Zaprotestuj przeciwko wystawie Gender w sztuce, która właśnie została udostępniona – także dzieciom i młodzieży!


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów