Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Satanistyczny zespół Behemoth znowu obraża i prowokuje. Na jesień rusza w trasę koncertową po Polsce pod tytułem "Rzeczpospolita niewierna".  Zatrzymajmy ten bluźnierczy spektakl!


Dzięki zebraniu ponad 450 000 podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji, pojawiła się realna szansa trwałego zagwarantowania prawnej ochrony życia w Polsce. Teraz wszystko rozstrzygnie się w Sejmie. Dołącz do nas i wyślij apel do posłów, aby poparli projekt, który uchroni setki tysięcy nienarodzonych dzieci przed śmiercią. Życie ludzkie jest najważniejsze i powinno być chronione od urodzenia do naturalnej śmierci. 


Wyślij do Zbigniewa Ziobro apel o objęcie nadzorem przez Prokuratora Generalnego śledztwa w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie. Chcemy poznać prawdę o wydarzeniach nocy z 6 na 7 marca 2016 r. - o tym, czy pracownicy szpitala uśmiercili dziecko, które narodziło się żywe w wyniku aborcji przeprowadzonej w 24. tygodniu ciąży. 


Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zaszokował polską opinię publiczną skandaliczną wypowiedzią, w której sytuację wewnętrzną w naszym kraju po wyborach parlamentarnych określił mianem „zamachu stanu”. Już w styczniu z jego inicjatywy Parlament Europejski ma debatować w sprawie rzekomego zagrożenia dla demokracji w naszym państwie. Zaprotestuj przeciwko skandalicznemu ingerowaniu unijnych biurokratów w suwerenność Polski!


Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp do broni palnej poddany zostanie jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Nawet te rodzaje broni, które do tej pory były stosunkowo dostępne, mają stać się dla przeciętnego obywatela praktycznie nieosiągalne – wobec czego staniemy się jeszcze bardziej bezbronni w obliczu potencjalnych zamachów terrorystycznych. Wyślij do ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka apel o odrzucenie tych niebezpiecznych przepisów!


Wyślij list do premier Beaty Szydło z apelem o zmianę fatalnej decyzji Ewy Kopacz w sprawie udziału Polski w niemieckim planie rozlokowania imigrantów z krajów arabskich. Twój protest to zdecydowany głos za bezpieczeństwem dla naszego kraju, które - jak pokazały zamachy w Paryżu - może niebawem zostać podważone.


Urzędnicy ośrodka pomocy społecznej w Pruchniku odebrali jednej z rodzin ośmioro dzieci i rozdzielili je pomiędzy dwa domy dziecka i rodzinę zastępczą. Podpisz protest i pomóż dzieciom wrócić do swojego domu!


Skrajnie lewicowy projekt ustawy „o uzgadnianiu płci” został przyjęty przez posłów i senatorów. Według nowych przepisów każdy – jedynie na podstawie własnego widzimisię – będzie mógł zadecydować, czy w świetle prawa jest kobietą czy mężczyzną. Jedyną przeszkodą na drodze do wprowadzenia tych skandalicznych zapisów w życie jest teraz prezydent Andrzej Duda. Podpisz skierowany do prezydenta apel o odrzucenie tej ustawy!


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów