Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC, zgodnie z którą i tak już mocno ograniczony dostęp do broni palnej poddany zostanie jeszcze bardziej dotkliwym restrykcjom. Nawet te rodzaje broni, które do tej pory były stosunkowo dostępne, mają stać się dla przeciętnego obywatela praktycznie nieosiągalne – wobec czego staniemy się jeszcze bardziej bezbronni w obliczu potencjalnych zamachów terrorystycznych. Wyślij do ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka apel o odrzucenie tych niebezpiecznych przepisów!


Wyślij list do premier Beaty Szydło z apelem o zmianę fatalnej decyzji Ewy Kopacz w sprawie udziału Polski w niemieckim planie rozlokowania imigrantów z krajów arabskich. Twój protest to zdecydowany głos za bezpieczeństwem dla naszego kraju, które - jak pokazały zamachy w Paryżu - może niebawem zostać podważone.


Urzędnicy ośrodka pomocy społecznej w Pruchniku odebrali jednej z rodzin ośmioro dzieci i rozdzielili je pomiędzy dwa domy dziecka i rodzinę zastępczą. Podpisz protest i pomóż dzieciom wrócić do swojego domu!


Skrajnie lewicowy projekt ustawy „o uzgadnianiu płci” został przyjęty przez posłów i senatorów. Według nowych przepisów każdy – jedynie na podstawie własnego widzimisię – będzie mógł zadecydować, czy w świetle prawa jest kobietą czy mężczyzną. Jedyną przeszkodą na drodze do wprowadzenia tych skandalicznych zapisów w życie jest teraz prezydent Andrzej Duda. Podpisz skierowany do prezydenta apel o odrzucenie tej ustawy!


Skrajnie ideologiczny projekt ustawy „o uzgadnianiu płci” to kolejna próba wprowadzenia do polskiego prawa elementów ideologii gender. Według proponowanych przez ustawodawcę przepisów, każdy – jedynie na podstawie własnego widzimisię – będzie mógł zadecydować, czy w świetle prawa jest kobietą czy mężczyzną. Sejm uchwalił tę skandaliczną ustawę - musimy zwrócić się do senatorów, aby zatrzymali to szaleństwo. 


Senacka Komisja Zdrowia przyjęła większością głosów wniosek o odrzucenie w całości rządowego projektu ustawy o in vitro. Wyślij petycję do senatorów Platformy Obywatelskiej i zaapeluj o poparcie wniosku Komisji.


Rządowy projekt ustawy o leczeniu niepłodności zawiera przepis wprowadzający do prawa polskiego adopcję dla homoseksualistów. Jest jeszcze szansa, by biedne dzieci, poczęte w nieludzkich warunkach, nie były oddawane pod władzę osób z zaburzeniami płciowymi. Wyślij petycję do posłów PO, którzy już kilkukrotnie zagłosowali przeciwko stanowisku swego klubu w sprawach dotyczących związków homoseksualnych.


Leszek Miller publicznie znieważył prof. Bogdana Chazana, nazywając go „religijnym psychopatą”. W 2014 r. do sądu trafił prywatny akt oskarżenia a do Sejmu wniosek o uchylenie politykowi immunitetu poselskiego. Do tej pory nie zebrała się jednak odpowiednia komisja aby go rozpatrzyć.


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów