Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Już niedługo każda wyrazista krytyka środowisk budujących swoją tożsamość wokół praktyk homoseksualnych może zostać uznana za „przestępstwo z nienawiści”. Zaapeluj do Ministra Sprawiedliwości o zmianę jego stanowiska wobec skandalicznych projektów ustaw.


Macierzyństwo zastępcze, zwane też surogacją, to umowa, której celem jest poczęcie, urodzenie, a następnie – najczęściej za niemałą sumę pieniędzy – porzucenie dziecka i przekazanie go innej osobie lub osobom. Proceder ten ma miejsce w całej Europie, także w Polsce. Jeżeli teraz nie zaprotestujesz, już niedługo ten specyficzny handel dziećmi stanie się zjawiskiem masowym.


Sejm, głosami Platformy Obywatelskiej i skrajnej lewicy, utorował drogę do ratyfikacji feministycznej konwencji Rady Europy. Pod szczytnym hasłem troski o kobiety forsuje ona lewacką inżynierię społeczną. Apelujemy do Bronisława Komorowskiego o skierowanie konwencji do Trybunału Konstytucyjnego.


Pod naciskiem środowisk feministycznych, Ministerstwo Zdrowia chce dopuścić do swobodnej sprzedaży środek „ellaOne”. Jeśli zrealizuje swą zapowiedź, nawet nastoletnie dziewczęta będą mogły zażywać środek, który nie tylko zniszczy życie ich dziecka ale stworzy poważne ryzyko dla nich samych. 


Marka odzieżowa House wznieca nienawiść przeciwko chrześcijańskim Świętom Bożego Narodzenia i wprowadza nową kolekcję koszulek, która ewidentnie godzi w uczucia religijne Polaków. Domagamy się natychmiastowego usunięcia ich ze sklepów.


Obniżenie kwoty dotacji celowej tylko wobec wybranej grupy placówek to jawna dyskryminacja wobec tych, którzy chcą swoje dzieci wychowywać w duchu wiary katolickiej. Domagamy się od prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego zaprzestania niesprawiedliwego traktowania katolickich przedszkoli.


Zamówiony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych film reklamujący nasz kraj szokuje wprowadzoną przez autorów cenzurą. Z obrazu wymazano wszelkie symbole chrześcijaństwa. Krzyż usunięto nie tylko z krzyżackiej chorągwi inscenizacji „Bitwy pod Grunwaldem” Jana Matejki, ale także z Giewontu, szczytu rozpoznawalnego właśnie dzięki symbolowi Męki Pańskiej.


Dołącz do protestu przeciwko skandalicznej próbie zalegalizowania w Polsce tzw. małżeństw homoseksualnych i poligamicznych. Pomimo naszego protestu (ponad 16 000 wysłanych petycji!), Sejm uchwalił kontrowersyjną ustawę, a po przyjęciu jej przez Senat, jedynie Prezydent będzie w stanie ją zawetować. Ustawa „Prawo o aktach stanu cywilnego” zawiera ukrytą „furtkę” dla sprzecznych z naturą i łamiących polską konstytucję rozwiązań.


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów