Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Dołącz do protestu przeciwko skandalicznej próbie zalegalizowania w Polsce tzw. małżeństw homoseksualnych i poligamicznych. Pomimo naszego protestu (ponad 16 000 wysłanych petycji!), Sejm uchwalił kontrowersyjną ustawę, a po przyjęciu jej przez Senat, jedynie Prezydent będzie w stanie ją zawetować. Ustawa „Prawo o aktach stanu cywilnego” zawiera ukrytą „furtkę” dla sprzecznych z naturą i łamiących polską konstytucję rozwiązań.


Telewizja Polska będzie promować legalizację „związków partnerskich” za pieniądze podatników. Zaprotestuj!


Absurdalne propozycje Komisji Europejskiej mają nakłonić polski rząd do zaciągnięcia zobowiązań, za które zapłacimy my wszyscy. Władze UE, domagając się nowych limitów emisji dwutlenku węgla, dążą do obłożenia mieszkańców Polski dodatkowymi kosztami – ceny energii mogą wzrosnąć nawet trzykrotnie! Chcemy zatrzymać to rewolucyjne szaleństwo. Apelujemy do Prezesa Rady Ministrów o polskie weto i odrzucenie „pakietu klimatycznego” w rozmowach z UE.


Żądamy, aby władze Uniwersytetu Jagiellońskiego, odcinając się od poglądów głoszonych przez Jana Hartmana, wyciągnęły wobec niego stosowne konsekwencje dyscyplinarne. Naszej młodzieży nie powinien wychowywać człowiek, który namawia do dyskusji nad legalizacją związków kazirodczych i dopuszcza ich usprawiedliwienie.


Dołącz do protestu przeciwko skandalicznej próbie zalegalizowania w Polsce tzw. małżeństw homoseksualnych i poligamicznych. Rozpatrywany w Sejmie projekt ustawy „Prawo o aktach stanu cywilnego” zawiera ukrytą „furtkę” dla sprzecznych z naturą i łamiących polską konstytucję rozwiązań.


Zaprotestuj przeciwko bluźnierczym koncertom pseudoartysty Adama Darskiego "Nergala". Jego ostatnia płyta, o znamiennym tytule "Satanista", ma być promowana koncertami w 8 polskich miastach. Nie możemy do tego dopuścić. Musimy działać zanim będzie za późno!


Francja do tej pory nie wypowiedziała Rosji umowy na dostarczenie okrętów desantowych typu Mistral. Państwo, które prowadzi obecnie działania wojenne na Ukrainie, lada dzień może wejść w posiadanie niebezpiecznej broni ofensywnej. Realne jest zagrożenie inwazji ze strony Władimira Putina na inne kraje. Dlatego apelujemy do prezydenta Francji, by zaprzestał paktowania z agresorem i odmówił dostarczenia okrętów.


In Iraq, before our eyes, hundreds of thousands Christians are being expelled from their homes. Their exodus is caused by armed Islamists who kidnap them, rob them and murder them. It is our duty to bring help to our dying brothers in Christian religion. Therefore we are sending a petition to the Secretary General of the United Nations and to the Secretary General of NATO, in which we demand making all possible efforts in order to stop the genocide in northern Iraq.


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów