Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Pod naciskiem środowisk feministycznych, Ministerstwo Zdrowia chce dopuścić do swobodnej sprzedaży środek „ellaOne”. Jeśli zrealizuje swą zapowiedź, nawet nastoletnie dziewczęta będą mogły zażywać środek, który nie tylko zniszczy życie ich dziecka ale stworzy poważne ryzyko dla nich samych. 


Marka odzieżowa House wznieca nienawiść przeciwko chrześcijańskim Świętom Bożego Narodzenia i wprowadza nową kolekcję koszulek, która ewidentnie godzi w uczucia religijne Polaków. Domagamy się natychmiastowego usunięcia ich ze sklepów.


Obniżenie kwoty dotacji celowej tylko wobec wybranej grupy placówek to jawna dyskryminacja wobec tych, którzy chcą swoje dzieci wychowywać w duchu wiary katolickiej. Domagamy się od prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego zaprzestania niesprawiedliwego traktowania katolickich przedszkoli.


Wyrok śmierci na Asię Bibi – katoliczkę skazaną za bluźnierstwo przeciwko islamowi, został podtrzymany przez sąd apelacyjny w Lahore. Młoda kobieta, która stała się symbolem prześladowania chrześcijan w krajach arabskich, może zostać ułaskawiona tylko przez prezydenta Pakistanu. Pomóż uratować życie Asii Bibi i wyślij list do Mamnoona Hussaina, w którym domagamy się prawa łaski dla niewinnie skazanej kobiety.


Zamówiony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych film reklamujący nasz kraj szokuje wprowadzoną przez autorów cenzurą. Z obrazu wymazano wszelkie symbole chrześcijaństwa. Krzyż usunięto nie tylko z krzyżackiej chorągwi inscenizacji „Bitwy pod Grunwaldem” Jana Matejki, ale także z Giewontu, szczytu rozpoznawalnego właśnie dzięki symbolowi Męki Pańskiej.


Dołącz do protestu przeciwko skandalicznej próbie zalegalizowania w Polsce tzw. małżeństw homoseksualnych i poligamicznych. Pomimo naszego protestu (ponad 16 000 wysłanych petycji!), Sejm uchwalił kontrowersyjną ustawę, a po przyjęciu jej przez Senat, jedynie Prezydent będzie w stanie ją zawetować. Ustawa „Prawo o aktach stanu cywilnego” zawiera ukrytą „furtkę” dla sprzecznych z naturą i łamiących polską konstytucję rozwiązań.


Telewizja Polska będzie promować legalizację „związków partnerskich” za pieniądze podatników. Zaprotestuj!


Absurdalne propozycje Komisji Europejskiej mają nakłonić polski rząd do zaciągnięcia zobowiązań, za które zapłacimy my wszyscy. Władze UE, domagając się nowych limitów emisji dwutlenku węgla, dążą do obłożenia mieszkańców Polski dodatkowymi kosztami – ceny energii mogą wzrosnąć nawet trzykrotnie! Chcemy zatrzymać to rewolucyjne szaleństwo. Apelujemy do Prezesa Rady Ministrów o polskie weto i odrzucenie „pakietu klimatycznego” w rozmowach z UE.


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów