Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Chcemy postawić tamę fali oszczerstw i znieważeń, jaka uderzyła w prof. Bogdana Chazana, zwolnionego z pracy za bezkompromisową walkę w obronie życia nienarodzonego dziecka. Pomóż nam postawić przed sądem jego medialnych oprawców.


W Iraku na naszych oczach dokonuje się exodus setek tysięcy chrześcijan. Uzbrojeni islamiści wypędzają ich ze swoich domów, porywają, okradają i mordują. Naszym obowiązkiem jest nieść pomoc umierającym każdego dnia wyznawcom Chrystusa! Dlatego wysyłamy petycję do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, a także premier Ewy Kopacz, w której domagamy się podjęcia wszelkich możliwych starań w celu zatrzymania ludobójstwa w północnym Iraku.


Instytut Ordo Iuris przygotował wniosek o kontrolę konstytucyjności antyrodzinnej ustawy, na podstawie której w 2013 r. odebrano rodzicom aż 627 dzieci. Grupa posłów PiS obiecała skierować wniosek Ordo Iuris do Trybunału Konstytucyjnego już wiosną, jednak jak do tej pory tego nie zrobiono. Dlatego też wywieramy presję na władze PiS, aby wniosek jak najszybciej trafił do Trybunału!


Dołącz do protestu przeciwko skandalicznym planom premiera polskiego rządu! Donald Tusk całym swoim autorytetem zaangażował się w promocję sprzecznych z naturą i podważających instytucję małżeństwa związków homoseksualnych. 


Podpisz list poparcia dla prof. Bogdana Chazana, który jest bezwzględnie atakowany za obronę życia nienarodzonych dzieci i pracę zgodną z własnym sumieniem. Otrzymane listy zostaną wydrukowane i doręczone profesorowi.


ONZ dąży do wprowadzenia pełnego dostępu do tzw. "praw reprodukcyjnych i seksualnych" - czyli m.in. powszechnej aborcji i in vitro. Zażądajmy od Ministra Spraw Zagranicznych RP, by zamiast ONZ-owskiego prawa do aborcji poparł postulat wsparcia kobiet w okresie ciąży i porodu.


Wielu dzieciom udaje się przeżyć tzw. późną aborcję. Są wtedy zabijane, bądź zostawia się je bez opieki, aby same skonały. Możemy wpłynąć na polskie władze, by stanęły w ich obronie. Wyślij list do ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego...


Wysłaliśmy ponad 62 000 protestów przeciwko wystawieniu bluźnierczej sztuki teatralnej „Golgota Picnic”, która miała być częścią Malta Festival w Poznaniu. Teraz promotorzy bluźnierstw chcą zakpić z opinii publicznej w Polsce i organizują projekcję „Golgoty Picnic” w innym miejscu – Teatrze Polskim w Bydgoszczy! Zaprotestuj przeciwko publicznej obrazie Męki Pańskiej!


1 
... 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów