Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Żądamy, aby władze Uniwersytetu Jagiellońskiego, odcinając się od poglądów głoszonych przez Jana Hartmana, wyciągnęły wobec niego stosowne konsekwencje dyscyplinarne. Naszej młodzieży nie powinien wychowywać człowiek, który namawia do dyskusji nad legalizacją związków kazirodczych i dopuszcza ich usprawiedliwienie.


Dołącz do protestu przeciwko skandalicznej próbie zalegalizowania w Polsce tzw. małżeństw homoseksualnych i poligamicznych. Rozpatrywany w Sejmie projekt ustawy „Prawo o aktach stanu cywilnego” zawiera ukrytą „furtkę” dla sprzecznych z naturą i łamiących polską konstytucję rozwiązań.


Zaprotestuj przeciwko bluźnierczym koncertom pseudoartysty Adama Darskiego "Nergala". Jego ostatnia płyta, o znamiennym tytule "Satanista", ma być promowana koncertami w 8 polskich miastach. Nie możemy do tego dopuścić. Musimy działać zanim będzie za późno!


Francja do tej pory nie wypowiedziała Rosji umowy na dostarczenie okrętów desantowych typu Mistral. Państwo, które prowadzi obecnie działania wojenne na Ukrainie, lada dzień może wejść w posiadanie niebezpiecznej broni ofensywnej. Realne jest zagrożenie inwazji ze strony Władimira Putina na inne kraje. Dlatego apelujemy do prezydenta Francji, by zaprzestał paktowania z agresorem i odmówił dostarczenia okrętów.


In Iraq, before our eyes, hundreds of thousands Christians are being expelled from their homes. Their exodus is caused by armed Islamists who kidnap them, rob them and murder them. It is our duty to bring help to our dying brothers in Christian religion. Therefore we are sending a petition to the Secretary General of the United Nations and to the Secretary General of NATO, in which we demand making all possible efforts in order to stop the genocide in northern Iraq.


Chcemy postawić tamę fali oszczerstw i znieważeń, jaka uderzyła w prof. Bogdana Chazana, zwolnionego z pracy za bezkompromisową walkę w obronie życia nienarodzonego dziecka. Pomóż nam postawić przed sądem jego medialnych oprawców.


W Iraku na naszych oczach dokonuje się exodus setek tysięcy chrześcijan. Uzbrojeni islamiści wypędzają ich ze swoich domów, porywają, okradają i mordują. Naszym obowiązkiem jest nieść pomoc umierającym każdego dnia wyznawcom Chrystusa! Dlatego wysyłamy petycję do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, a także premier Ewy Kopacz, w której domagamy się podjęcia wszelkich możliwych starań w celu zatrzymania ludobójstwa w północnym Iraku.


Instytut Ordo Iuris przygotował wniosek o kontrolę konstytucyjności antyrodzinnej ustawy, na podstawie której w 2013 r. odebrano rodzicom aż 627 dzieci. Grupa posłów PiS obiecała skierować wniosek Ordo Iuris do Trybunału Konstytucyjnego już wiosną, jednak jak do tej pory tego nie zrobiono. Dlatego też wywieramy presję na władze PiS, aby wniosek jak najszybciej trafił do Trybunału!


1 
... 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów