Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 
Obecnie działamy / Zakończone kampanie
 

Dołącz do protestu przeciwko skandalicznym planom premiera polskiego rządu! Donald Tusk całym swoim autorytetem zaangażował się w promocję sprzecznych z naturą i podważających instytucję małżeństwa związków homoseksualnych. 


Podpisz list poparcia dla prof. Bogdana Chazana, który jest bezwzględnie atakowany za obronę życia nienarodzonych dzieci i pracę zgodną z własnym sumieniem. Otrzymane listy zostaną wydrukowane i doręczone profesorowi.


ONZ dąży do wprowadzenia pełnego dostępu do tzw. "praw reprodukcyjnych i seksualnych" - czyli m.in. powszechnej aborcji i in vitro. Zażądajmy od Ministra Spraw Zagranicznych RP, by zamiast ONZ-owskiego prawa do aborcji poparł postulat wsparcia kobiet w okresie ciąży i porodu.


Wielu dzieciom udaje się przeżyć tzw. późną aborcję. Są wtedy zabijane, bądź zostawia się je bez opieki, aby same skonały. Możemy wpłynąć na polskie władze, by stanęły w ich obronie. Wyślij list do ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego...


Wysłaliśmy ponad 62 000 protestów przeciwko wystawieniu bluźnierczej sztuki teatralnej „Golgota Picnic”, która miała być częścią Malta Festival w Poznaniu. Teraz promotorzy bluźnierstw chcą zakpić z opinii publicznej w Polsce i organizują projekcję „Golgoty Picnic” w innym miejscu – Teatrze Polskim w Bydgoszczy! Zaprotestuj przeciwko publicznej obrazie Męki Pańskiej!


Walczymy o życie dzieci, które przeżyły tzw. późną aborcję. Tutaj wysyłamy list do Urszuli Gacek, Stałego Przedstawiciela RP w Strasburgu. Apelujemy o złożenie oficjalnego pisma na ręce Komitetu Ministrów Rady Europy.


Zaapelujmy do Prezydent Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz o podjęcie działań uniemożliwiających organizowanie na terenie miasta imprez promujących dewiacje i demoralizujące zachowania. 


Do władz Warszawy oraz organizatorów, APELUJEMY o podjęcie natychmiastowych kroków zmierzających do zamknięcia skandalicznej wystawy ludzkich zwłok.


1 
... 
3 
4 
5 
6 
7 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów