Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Komisja Europejska nie rozpocznie procedury względem Polski!

Komisja Europejska nie rozpocznie procedury względem Polski!

Nasze protesty już przynoszą efekty. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Komisja Europejska nie rozpocznie żadnej specjalnej procedury przeciwko Polsce. Nie chce tego przewodniczący Jean-Claude Juncker.


We wtorek Komisja Europejska ma przeprowadzić debatę na temat sytuacji w naszym kraju. Wbrew wcześniejszym doniesieniom eurokraci nie obejmą nadzorem naszego kraju. Wszczęcia specjalnej procedury nie chce przewodniczący Jean-Claude Juncker. Unijny dygnitarz miał także upomnieć krytykującego w niewybrednych słowach Warszawę, unijnego komisarza Gunthera Oettingera.

"Musimy najpierw się zaznajomić z sytuacją w Polsce, potrzebna jest debata i dialog z polskim rządem” - powiedział Polskiemu Radiu komisarz Tibor Navracsics. Węgierski polityk zdementował także doniesienia niemieckiej prasy, że poparł sankcje wobec Polski.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Polski bronią komisarze z Europy Środkowo-Wschodniej, krytycznie nastawieni są natomiast komisarze z krajów skandynawskich, Belgii i Holandii – donosi „Polskie Radio”.

 

Dołącz do protestu – podpisz i wyślij do Martina Schulza, Jeana-Claud’e Junckera i Donalda Tuska nasz list, w którym domagamy się wycofania z ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski. Do akcji dołączyło już ponad 56 000 osób.Źródło: „Polskie Radio”


Data publikacji: 2016-01-12 12:00
Data aktualizacji: 2016-01-12 12:42:00
 
OBECNIE DZIAŁAMY
 

 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów