Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Kuriozalne wypowiedzi Hartmana

Kuriozalne wypowiedzi Hartmana

– Nigdy nikogo nie obrażałem, nie szkalowałem, dla pieniędzy nie kłamałem, żadnego dziecka nigdy, w żaden sposób, nie skrzywdziłem (..) Katolicy powinni postawić mi pomnik – powiedział w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Jan Hartman, wykładowca etyki na UJ, który wywołał w Polsce dyskusję o kazirodztwie.

 

Hartman przekonywał, że nie lubi skandali, a ostatnio padł ofiarą nagonki. Mówił: – Bronię Kościoła przed pedofilią kleru, jego zachłannością i pychą. Za to katolicy powinni postawić mi pomnik.

 

W jego ocenie ów pomnik mógłby stanąć gdziekolwiek. – Jest zupełnie oczywiste, że jeśli ktoś jest prawdziwym katolikiem, to powinien mnie popierać – stwierdził i dodał: – Bardzo wielu katolików i księży dziękuje mi za moją działalność. Piszą do mnie e-maile, gorąco wspierają. Oczywiście, Hartman nie podał ich nazwisk.

 


Źródło: PCh24.pl

 

 

Wciąż można dołączyć do protestacyjnej akcji emailowej, w której apelujemy o wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych wobec skandalicznego zachowania Jana Hartmana. Aby wysłać swój list do Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, wystaczy kliknąć tutaj.

Data publikacji: 2014-10-20 11:00
Data aktualizacji: 2014-10-21 09:04:00
 
OBECNIE DZIAŁAMY
 

 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów