Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Nie mój strajk, nie mój protest - feministki nie reprezentują wszystkich kobiet

wysłanych protestów:
 
 

Do:


Redakcja Gazety Wyborczej

Redakcja TVN24

 


Szanowni Państwo!


Zwracam się do Państwa z apelem, aby zaprzestali Państwo medialnej manipulacji. Wbrew faktom i poczuciu elementarnej przyzwoitości próbujecie bowiem Państwo wmówić społeczeństwu, że głos skrajnej mniejszości jest głosem wszystkich kobiet lub nawet całego narodu.

 

Sprzeciwiam się propagandowej narracji Państwa medium, które najpierw prowadziło kampanię dezinformacji na temat obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej Stop Aborcji, strasząc kobiety wyssanymi z palca zagrożeniami, później aktywnie uczestniczyło w wykreowaniu tzw. czarnego protestu, a następnie stara się wytworzyć u odbiorców przekonanie, że jest to akcja, z którą solidaryzuje się większość Polek. Manipulacje, które Państwa redakcja serwuje swoim odbiorcom, budzą moje oburzenie i głęboki niesmak.

 

Wbrew Waszej propagandzie, w tzw. strajku kobiet/czarnym proteście udział wzięła zaledwie nieliczna grupa mieszkańców naszego kraju. Kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy osób nie ma prawa twierdzić, że reprezentują głos Polek. To skandaliczna uzurpacja, zwłaszcza w obliczu faktu, że większość Polek opowiada się zdecydowanie za całkowitym zakazem aborcji, czyli pozbawiania życia niewinnych istot ludzkich w łonach ich matek.

 

Apeluję do Państwa o przestrzeganie elementarnych zasad etycznych, stanowiących fundament dziennikarskiego rzemiosła. Proszę pamiętać, że ta walka nie toczy się o słupki popularności, a stawką w niej jest życie najsłabszych, którzy nie są w stanie sami się obronić. 

 

Z poważaniem

 

Odśwież obrazek
 
Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administratorzy danych) w celu informowania o przebiegu kampanii oraz realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W zakresie przetwarzania danych przez Fundację w celu informowania o przebiegu kampanii oraz realizacji działań statutowych mogą Państwo wnieść pisemne, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 

Redakcja Gazety Wyborczej
redakcja@wyborcza.pl
 
Redakcja TVN24
kontakt24@tvn.pl
 

Od kilku tygodni organizacje feministyczne przy wsparciu lewicowych mediów prowadzą zmasowaną kampanię proaborcyjną. Ma przy tym miejsce dezinformacja i manipulacja na masową skalę. Próbuje sie wmówić całemu społeczeństwu, że głos niewielkiej liczby uczestników „czarnego protestu” jest głosem wszystkich Polek.

 

Wyraź swój sprzeciw wobec rozpowszechniania medialnego kłamstwa o popieraniu #czarnegoprotestu przez WSZYSTKIE polskie kobiety.

 

W zamieszczonym obok apelu zwracamy się do redakcji Gazety Wyborczej oraz redakcji telewizji TVN24, aby zaprzestały szerzenia swojej kłamliwej propagandy. Zaledwie niewielki procent Polek popiera lewicowe i skrajnie feministyczne hasła wznoszone pod pozorem walki o prawa kobiet. Tymczasem atmosfera budowana przez media takie, jak „Gazeta Wyborcza” i TVN24, ma wytworzyć wrażenie, że tzw. czarne marsze organizowane przeciwko obronie życia nienarodzonych dzieci reprezentują wszystkie polskie kobiety.

 

Podpisując protest, dajemy wyraźny sygnał społeczeństwu oraz lewicowym mediom, że sztucznie napompowany #czarnyprotest (vel "strajk kobiet") nie jest głosem większości a zaledwie niewielkiej, choć krzykliwej grupy.

 

Dołącz do naszej akcji – wypełnij krótki formularz, umieszczony pod apelem i wyślij swój protest do wyżej wymienionych redakcji. Zjednoczmy się przeciwko ohydnej propagandzie aborcjonistów i feministek. Nie pozwólmy aby głośna mniejszość decydowała za nas!

Redakcja Gazety Wyborczej
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
 
22 555 40 03
 
Redakcja TVN24
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
 
516 444 424
 
 
 
 
 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów