Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Skończmy z przemocą lobby LGBT!

wysłanych protestów:
 
 

Sz.P. Zbigniew Ziobro

Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny

 

Sz.P. Mariusz Kamiński

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

 

Szanowni Panowie Ministrowie

 

Jak zapewne Panowie słyszeli, w nocy z 28 na 29 lipca 2020 roku, walczący rzekomo o równość i tolerancję aktywiści LGBT, haniebnie sprofanowali figurę Chrystusa pod Krzyżem, znajdującą się przed Bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie, a także inne pomniki będące naszymi symbolami narodowymi.

 

Z wielkim bólem zauważam, że są to już kolejne w ostatnim czasie ataki przedstawicieli tego środowiska na chrześcijan i święte symbole naszej wiary, co jak Panowie doskonale wiedzą, obraża uczucia religijne milionów Polaków, a więc i jawnie łamie polskie prawo.

 

Dlatego jako katolik i polski patriota oczekuję od Panów podjęcia natychmiastowej interwencji i postawienia sprawców tej obrzydliwej profanacji przed sądem.


Nie możemy godzić się na to, aby w Polsce, osoby wyznające chrześcijańskie i tradycyjne wartości, nadal były prześladowane, poniżane i dyskryminowane.

 

O swoim przestępstwie tęczowi aktywiści napisali wprost, że jest to: „szturm”, „atak” i „prowokacja”. Nietrudno więc się domyślić, że jakakolwiek bierność w tej sprawie doprowadzi do kolejnych tego typu, a być może nawet i gorszych ataków.

 

W związku z powyższym, apeluję do Panów o jak najszybsze wszczęcie odpowiednich procedur, mających na celu postawienie przed sądem i ukaranie sprawców tych profanacji.

 

Z poważaniem,


Odśwież obrazek
 
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31- 064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w ramach utrzymywania stałego kontaktu ze Stowarzyszeniem w związku z jego celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Stowarzyszenia. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez Stowarzyszenie, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie zamówienia i wsparcie akcji. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Stowarzyszenia, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub na adres e-mail:iod@piotrskarga.pl. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Stowarzyszenia usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 

Zbigniew Ziobro - Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny
kontakt@ms.gov.pl
 
Mariusz Kamiński - Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
kontakt@mswia.gov.pl
 

Czy została jeszcze jakaś granica do przekroczenia? Czy istnieje jeszcze świętość, która nie została sprofanowana? Czy możemy dalej traktować homolobby z pobłażliwością uważając ich za niegroźną – acz głośną – grupkę lewicowych aktywistów? NIE! NIE! NIE! Musimy w końcu zaprotestować i zdecydowanie wyrazić NIE DLA PRZEMOCY LOBBY LGBT!


Ostatnie haniebne wydarzenia z Warszawy dobitnie pokazują czym tak naprawdę jest ideologia LGBT. Przypomnijmy, aktywiści LGBT w nocy z 28 na 29 lipca 2020 r. sprofanowali figurę Chrystusa pod Krzyżem znajdującą się przed Bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie. Na twarz rzeźby nałożyli różową maskę z feministyczno-anarchistycznymi symbolami, a w jej ręce włożyli tęczową flagę. Na cokole umieszczono też manifest zawierający wulgarną treść.


Nie możemy dłużej tolerować bezkarnej agresji środowisk LGBT.


Dlatego musimy działać! Utworzyliśmy specjalną petycję, którą  wyślemy do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego.

 

Domagamy się postawienia sprawców tej bluźnierczej profanacji przed sądem i wymierzania sprawiedliwej kary lewicowym aktywistom.


Brak reakcji organów ścigania na te haniebne czyny utwierdzi aktywistów LGBT w bezkarności i zachęci do kolejnych posunięć, w tym także do fizycznych ataków na chrześcijan.

 

Nie zwlekaj i dołącz teraz do naszej akcji – wystarczy, że podpiszesz się pod petycją zamieszczoną na tej stronie, a Twój osobisty protest zostanie wysłany drogą e-mailową Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Jak pokazują nasze dotychczasowe kampanie tylko masowy opór może obudzić władze polityczne i wymiar sprawiedliwości do działania!

 

 

 

Zbigniew Ziobro - Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
 
22 52 12 888
 
Mariusz Kamiński - Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
ul. Stefana Batorego 5
02-591 Warszawa
 
22 601 44 27
 
 
 
 
 
 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów