Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Stań w obronie Pani Kurator przed atakiem LGBT

Kampania zakończona
wysłanych protestów:
 
 

Trwa medialna kampania wymierzona w Panią Barbarę Nowak, małopolską kurator oświaty, która – w reakcji na pro-homoseksualną decyzję prezydenta Warszawy – ostrzegła rodziców przed demoralizującymi treściami zawartymi w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Nie możemy stać bezczynnie! Wyraź swe poparcie dla Barbary Nowak, która chroni nasze dzieci przed lewicową dewiacją.


Od kilku dni lewicowe media, politycy i aktywiści „grillują” małopolską Kurator Oświaty, która w kilku wpisach na Twitterze oraz wywiadzie udzielonym dziennikarkom TVN ośmieliła się zdemaskować faktyczną treść programów edukacji seksualnej jakie lobby homoseksualne zamierza wprowadzić do polskich szkół.

 

Żyjemy w czasach politycznej poprawności, w których nawet zdeklarowani katolicy i konserwatyści, w obawie o utratę swoich stanowisk i wpływów schowali głowę w piasek. Tymczasem małopolska kurator oświaty od dawna spędza sen z powiek lewicowych żandarmów politycznej poprawności – po drodze do gabinetu nie zostawia bowiem w przedpokoju sumienia i własnych przekonań.

 

Jako jeden z nielicznych urzędników publicznych na eksponowanym, lecz nie stricte politycznym stanowisku, Barbara Nowak zabierała głos wbrew ustalonej linii „głównego nurtu” w tak ważnym temacie jak ideologia „LGBT” czy ideologia „gender”.

 

Dlaczego Pani Kurator zabiera głos w tej sprawie? By wypełnić swój obowiązek – chronić nasze dzieci!

 

Nie możemy pozwolić, żeby tacy odważni urzędnicy byli karani! Nie zwlekaj, dołącz do naszego protestu i wyraź swym podpisem poparcie dla Kurator Barbary Nowak. Twój list przekażemy do Małopolskiego Kuratorium Oświaty, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Urzędu Miasta Krakowa.

 

Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk - to banalnie proste i szybkie w działaniu! Jak pokazały nasze dotychczasowe akcje w innych sprawach, niejednokrotnie masowy apel staje się skutecznym narzędziem wywierania wpływu.


 

 
 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów