Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
 

Wojciech Cejrowski: Dworak, szefie KRRiT, pytałem Cię trzy razy na piśmie, czy byłeś kapusiem?

Wojciech Cejrowski: Dworak, szefie KRRiT, pytałem Cię trzy razy na piśmie, czy byłeś kapusiem?

Pytam po raz kolejny: Dworak, szefie KRRiT, pytałem Cię trzy razy na piśmie, czy byłeś kapusiem. Zawsze mi odpowiadasz rękami swoich pracowników, że złożyłeś odpowiednie oświadczenie lustracyjne. Ale ja nie o to pytam, pytam czy byłeś kapusiem? – pytał goszczący na antenie Telewizji Republika Wojciech Cejrowski. Fragmenty wywiadu ukazały się na portalu PCh24.pl.

 

Gość TV Republika skomentował także promujący homozwiązki spot emitowany przez TVP. – Jakiś pederasta zrobi spot, a drugi pederasta dostanie forsę z funduszy na jego wyemitowanie – mówił. – To środowisko zboczeńców reprezentujących wartości antychrześcijańskie i antycywilizacyjne – dodał.

–  Jeżeli telewizja publiczna robi taką kampanię to znaczy, że jest tam takie lobby, które to dopuszcza – stwierdził Cejrowski.

 

Zdaniem gościa TV Republika dyskusja ze środowiskiem Telewizji Polskiej jest bezcelowa, ponieważ dominują tam „resortowe dzieci”.

 

– W TVP siedzą same resortowe dzieci. Po co w ogóle z nimi rozmawiać? Oni są kulawi moralnie i to nawet nie musi być ich wina, zostali wychowani bez pewnych wartości i w związku z tym nie mają aparatu moralnego wynoszonego z domu. Nie potrafią rozpoznać, co jest dobre, a co złe – uznał Cejrowski.źródło: www.pch24.pl/

Data publikacji: 2014-11-06 08:00
Data aktualizacji: 2014-11-06 10:13:00
 
OBECNIE DZIAŁAMY
 

 
 
Jest nas już
wysłaliśmy
protestów